הסיפור שלנו

חברת NAVITAS ENERGY LTD הוקמה על ידי היזמים קניאל תורג'מן ואריאל ליבמן – בעלי רקע צבאי משמעותי וארוך שנים ביחידות מובחרות בצה"ל. הצורך לעשיה משמעותית במאמץ להפוך את העולם למקום טוב יותר המשיך גם לאחר שחרורם משירות הקבע. לאחר למידת תחום האנרגיה הסולארית לעומק, ניסיון תעסוקתי עשיר וגיוס אנשי המקצוע הכי טובים בתחום, הוקמה החברה. לחברתנו ניסיון רב בהקמה ותפעול מערכות אנרגיה מתחדשת על גגות מבני תעשייה, סוככים, רפתות , מרלו"ג ולולים בכל רחבי הארץ לאורכה ולרוחבה.

כיום הדרך העיקרית לייצר אנרגיה בעולם היא על ידי שריפת דלקים רעילים בעיקר נפט פחם וגז טבעי, המזוהמים את האוויר שאנו נושמים יום יום, פוגעים באיכות הסביבה, ומשפיעים המון על ההתחממות הגלובלית שמאיימת על הכדור שלנו ועתיד ילדינו.
כדי לסבר את האוזן, מחקרים מוכיחים שכמות האנרגיה שהשמש מייצרת בשעה אחת בלבד שווה ערך לכל האנרגיה שמיוצרת מכל הדלקים בעולם כולו בשנה!

אז איך זה עובד אתם שואלים?

פאנלים סולאריים עובדים על האפקט הנקרא הפוטו-וולטאי (PV) ומאפשרים להמיר את האנרגיה מהשמש לחשמל באופן יעיל, וזול ובעיקר נקי.
את הפאנלים מציבים על הגגות, משום שהם שטחים ריקים – משתזפים בשמש. בתים פרטיים, מבני מסחר ותעשייה, לולים ורפתות, בתי ספר, מבני ציבור ועוד. במדינה שטופת שמש כמו שלנו יהיה ניתן לייצר יותר משליש מהחשמל של ישראל רק על גבי הגגות.

אז למה לא לנצל את המשאב הטבעי האדיר הזה שנקרא השמש?!

אז זהו, שאין באמת סיבה, ולכן הרמנו את הכפפה והקמנו את חברת NAVITAS (נביטאס) במטרה להאיץ במעבר של העולם לאנרגיה מתחדשת, ולהפוך את ישראל למעצמת אנרגיה.

הטכנולוגיה קיימת, הגגות ריקים, המדינה מעודדת מעבר לאנרגיה מתחדשת, והקצ' שאתם מקבלים כסף עבור יצור החשמל.

קדימה! אנחנו מזמינים אתכם להצטרף יחד איתנו למהפכה הירוקה להרוויח הכנסה פסיבית חודשית ללא כל מאמץ, ולדאוג לילדנו לעתיד ירוק יותר (תרתי משמע)

אז למה להקים מערכת סולארית איתנו?

תודעת שירות – אצלנו היחס האישי לכל ללקוח ולקוח, הובלה יד ביד לכל אורך התהליך.

מקצועיות – במשך הזמן צברנו ידע רב וכדי לתת שירות מקצועי עטפנו את עצמנו באנשי המקצוע המובילים והמנוסים כל אחד בתחומו.

שקיפות ואמינות – ברור לנו שאתם פחות בקיאים בתחום, בשביל אנו פה! להסביר לשתף ולפרוס את האפשרויות מול הלקוח.

חזון החברה

המודעות לשמירה על איכות הסביבה באמצעות אנרגיה מתחדשת עולה בכל העולם.
יותר ויותר אנשים שואפים למציאות בה יהיו מסוגלים לקיים את עצמם
מבלי לפגוע בסביבה.

אנחנו בנביטאס שואפים להיות בקדמת הבמה במימוש רעיונות אלה באמצעות יצירת תשתית מעשית המאפשרת לכל בעל גג מסחרי לתרום לסביבה, להגיע לעצמאות אנרגטית
וגם להנות מהכנסה פאסיבית משמעותית לאורך שנים.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום ונציגנו ישמחו להיפגש איתכם – ללא כל התחייבות