מאמרים

כל המידע שתצטרכו כדי להתחיל להשקיע באנרגיה סולארית

אגירת אנרגיה

היום זה נשמע לנו די טבעי, לאגור אנרגיה. אולם עד לפני כמה עשורים, בקושי היו קיימים פתרונות אגירת חשמל – בישראל בפרט ובעולם בכלל – ולכן התחום גם לא התפתח יתר על המידה. כיום, כשפתרונות אלו בשלו, הם גם עומדים על הפרק וזמינים עבור אנשים פרטיים ועבור המגזר העסקי, המסחרי והציבורי, ואכן ניתן לראות שתחום האנרגיה המתחדשת נמצא בשנים האחרונות בנסיקה משמעותית. 

לקריאת המאמר »

אנרגיה סולארית לאן פנינו מועדות

תחום האנרגיה הסולארית הולך ומתפתח בעשורים האחרונים וממשיך לצבור תאוצה ככל שהזמן עובר. גופים מסחריים, מתחמים חקלאיים, בעלי מפעלים ואנשים פרטיים – כולם כבר מבינים שנתח משמעותי מן העתיד האנרגטי יכלול את שוק האנרגיה הסולארית. ובהתאם לכך, מאז סמוך לראשית המאה נערכים מידי שנה כנסים מקצועיים בעולם שבהם מוצגים חידושים וטכנולוגיות פורצות דרך בתחום.

לקריאת המאמר »

מערכות ביתיות

אנשים רבים חולמים על הכנסה פאסיבית מהגג שלהם – והיום מדובר על תחום שפתוח עבור כולם. בהשקעה חד פעמית ביכולתך לבנות מערכת שלאחר כמה שנים מחזירה את ההשקעה בה ומתחילה להניב רווחים מעצם קיומה.

לקריאת המאמר »

מערכות סולאריות מסחריות

בשנים האחרונות ניתן לראות גידול משמעותי של עסקים וחברות מסחריות גדולות שבוחרים להקים מערכות סולאריות. עסקים שואפים לגדול כל הזמן וככל שהם גדלים ההוצאות בהם גדלות בהתאם ולכן פתרון של שימוש באנרגיה סולארית הוא שימושי, יעיל וחסכוני במיוחד.

בתוך כמה שנים בלבד ניתן להחזיר את ההשקעה הראשונית – ולזכות בתשואה שגודלה מוגבל רק על ידי גודל השטח הזמין לך להתקנת המערכת. 

לקריאת המאמר »

שוק האנרגיות המתחדשות בישראל

במשך עשרות שנים ניסו בכל רחבי העולם להסדיר את השימוש באנרגיה הסולארית ולהפוך אותה לשימושית, רווחית ומסייעת לאיכות הסביבה.

נראה כי בעשור האחרון חלה פריצת הדרך לה כולם ייחלו במשך השנים – והתחום נמצא במגמת נסיקה – כאשר עוד ועוד חברות נכנסות לתחום, במקביל לפיתוחים חדשים הרואים אור חדשות לבקרים, שהופכים את השימוש באנרגיה הסולארית למשתלמת יותר. 

לקריאת המאמר »

המדריך המלא לגג סולארי – כסף מהשמש

מבוא למשקיע הישראלי בשמש הבלתי נגמרת של המזרח התיכון. בואו לעשות מהשמש שזורחת מעל לגג ביתכם כסף, אך קודם בואו ללמוד איך זה עובד. אנחנו ב-NAVITAS ריכזנו עבורכם פרקים נבחרים אודות התהליך המורכב בו אנו מפיקים כסף מהשמש באמצעות חשמל בלתי נגמר. קחו לעצמכם רגע, פתחו מחברת וכתבו לעצמכם הערות – אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה.

לקריאת המאמר »

רוצה לחסוך בחשמל אחת ולתמיד?

צור איתנו קשר לפגישת ייעוץ חינם